Asysta Comarch ERP Optima

Najlepsze wdrożenia Comarch ERP

Asysta Comarch ERP Optima

Zakończone wdrożenie systemu nie oznacza końca wsparcia dla Państwa. Realizujemy asystę po wdrożeniową, wspieramy, konsultujemy, doradzamy. Chcemy, aby byli Państwo na bieżąco z wszystkimi nowościami jakie oferuje system Comarch ERP Optima.

Wykonujemy również asystę dla systemów, których nie wdrażaliśmy. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy szybko zrozumieć procesy biznesowe, jakie są u Państwa.

Wspieramy również biura rachunkowe. Posiadamy doświadczenie w księgowości  oraz w kadrach i płacach. Nasi konsultanci przechodzą na bieżąco szkolenia dotyczące zmian w przepisach prawa dotyczących księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac.

Przyjmujemy elastyczne modele pracy i rozliczeń z klientem. W zależności od potrzeb za nasze usługi możemy rozliczać się na podstawie przepracowanych godzin w ramach miesiąca.

Oferujemy również Państwu możliwość rozliczenia na podstawie umowy opieki serwisowej. Wtedy gwarantujemy Państwu określony w umowie czas reakcji.

Jak realizujemy asystę? Staramy się rozwiązywać Państwa problemy najszybciej jak to możliwe. W tym celu korzystamy z nowoczesnych narzędzi do dostępu zdalnego jakim są TeamViewer oraz AnyDesk.

Asystę realizujemy również w siedzibie Państwa firmy. Jest to asysta personalna konsultanta, który w trakcie wizyty u Państwa rozwiązuje wszystkie bieżące problemu.

Zadowolenie Klienta

Profesjonalizm

Doświadczenie

Jakość

Konkurencyjna cena

Napisz do Nas

Siedziba

ul. Niewielka 3
42-200 Częstochowa

Oddział

ul. Józefa Bema 12
95-030 Rzgów

Oddział

Ensoft Emilia Nowakowska
ul. Józefa Bema 12
95-030 Rzgów

Siedziba

Ensoft Emilia Nowakowska
ul. Niewielka 3
42-200 Częstochowa