Wdrożenia Comarch ERP Optima

Najlepsze wdrożenia Comarch ERP

Wdrożenia Comarch ERP Optima

Wdrożenia to nasz podstawowy zakres działalności. Specjalizujemy się we wdrożeniach w małych i średnich przedsiębiorstwach i odnosimy w tym sukcesy. Dzięki doświadczonym konsultantom lepiej rozumiemy potrzeby naszych klientów, potrafimy dostosować system do ich potrzeb i usprawnić procesy biznesowe.

Wdrożenie systemu informatycznego Comarch ERP Optima musi dla przedsiębiorstwa przynieść wymierne korzyści. System ma pomagać realizować Państwa biznes i wspierać Państwa w podejmowaniu decyzji. My to rozumiemy i proponujemy naszym klientom rozwiązania, które spełniają powyższe założenia.

Systemowi Comarch ERP Optima zaufało już ponad 70 000 firm oraz ponad 6 000 biur rachunkowych. Comarch ERP Optima jest najczęściej wybieranym systemem do zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem w Polsce.

Dzięki stałem rozwojowi systemu Comarch ERP Optima macie Państwo pewność, że zmiany przepisów nie będą dla Państwa zaskoczeniem. System Comarch Optima jest na bieżąco rozwijany w kwestii zmiany przepisów a producent pozostaje w bezpośrednim kontakcie z Ustawodawcą.

Modułowa budowa systemu pozwala na dobranie licencji w sposób optymalny i jego rozbudowywanie w dowolnym momencie.

System Comarch ERP Optima jest dostępny w dwóch modelach: stacjonarnym i usługowym. W modelu stacjonarny system jest instalowany u Klienta na jego infrastrukturze serwerowej i komputerowej. W modelu usługowym system zainstalowany jest w infrastrukturze Comarch, a klienci logują się do systemu poprzez Internet. W przypadku modelu usługowego firmy nie potrzebują inwestować we własną infrastrukturę oraz posiadają dostęp do systemu z całego świata.

Fakturowanie

Handel z Magazynem

Sprzedaż w Internecie

Serwis

CRM

Księgowość i JPK

Kadry i płace

Rozwiązania dla Biur Rachunkowych

Zarządzenia, analizy raportowanie

Napisz do Nas

Siedziba

ul. Niewielka 3
42-200 Częstochowa

Oddział

ul. Józefa Bema 12
95-030 Rzgów

Oddział

Ensoft Emilia Nowakowska
ul. Józefa Bema 12
95-030 Rzgów

Siedziba

Ensoft Emilia Nowakowska
ul. Niewielka 3
42-200 Częstochowa